Abimin Karısı Seval Ablaya Kaydım

Sizlere abimin karısını nasıl siktiğimi anlatmak istiyorum. Aslında uzun süreden beri abimin seksi eşi Seval ablayı düşünerek otuz bir çekiyordum. Fakat sadece düşüncede kalacağını sanıyordum aklımda taşıdıklarımın. Meğer gerçekleşebilme imkanı da varmış ve hayalimdeki gibi de gerçekleşti. İyi okumalar dilerim.

sevali fena siktim

Bi akşam abim aradı ve maç izlemek için beni eve çağırdı. Ben işim gücüm olmadığı için erken çıkıp gittim. Ama aklıma yengemin evde olmayacağı gelmemişti. Ben de komşudadır diye düşünüp hemen Seval ablanın kapısını çaldım. Seval abla biraz tombul ama çok tatlı bir kadındı. Beni kapıda görünce hemen içeri aldı. Ama yengem orda da yoktu. Bana burada bekleyebilirsin dedi. Eve girince bana ikramda falan da bulundu. Bu arada Seval abla olgun dedimse de yeni ikinci çocuğunu dünyaya getirmişti yani bana göre olgun diyeyim. Sonra Seval abla birden memesini çıkarıp bbebeği emzimeye başladı. Ben o koca memeyi görünce anında sertleştim. Seval abla bu halimi anlamış bir şekilde gel bak bebeğin ağzına nasıl süt akıyor dedi. Ben de hemen yanına gidip memesine dokundum. Bebeğin ağzına yine süt fışkırdı.

Çok tahrik olmuştum sürekli dokunmak istiyordum. Diğeri de dolu mu abla dedim. Ben öyle deyince o da diğer memesini çıkardı. Dokununca oradan da süt fışkırmaya başladı. Sonra da tadına bakmak ister misin dedi. Bebeği kucağından bıraktı ve ben eğilerek memesini emmeye başladım. Benimki yaşadıklarımın şokuyla hala pantolonumu zorluyordu. Sikim pantolonumu delecek gibiydi.

Ama birden Seval abla demek memelerim seni tahrik etti diyerek sikimi tuttu. Sonra da hemen pantolonumu çıkardı. Şimdi aletim özgürlüğün lezzetiyle külotumun yanından dışarı fırlamıştı. Memesini tekrar çıkararak sikimi memesine sürmeye başladı. Birden bire benimki patladı memelerine yüzüne akmaya başladı. O kadar utandım ki kıpkırmızı oldum ama seval abla benim gibi utanmamıştı. Sikimi yüzüne sürüyor memelerine değdiriyodu. Sikim tekrar kalktı tabi. Sonra önümde domaldı ve eteğini kaldırdı. Hadi bu kadar istiyorsun madem sik beni dedi.

Hemen sikimi götüne dayadım ama ucu girer girmez amında kayboldu. İlk defa bir kadının amına girmiştim bu bile beni boşaltmaya yetebilirdi. Hemen amının içinde acemice gidip gelmeye başladım. O sırada onun inlemeleri başlayınca tam bir gururla şiddetlenmeye başladım. Sürekli hadi erkeğim daha sert sik diyordu. Kalçalarını elimle sıkıca tuttum. Bu yumuşaklık bu kadar mı hoş olurmuş yumuşacık götü dizlerime değince bir hoş oluyordum. Onu daha da çok sikmek istiyordum.

Sonra içimden öyle bir dalga yükseldi ki kendimi zaptedemedim ve içine boşaldım. Ben kızacak sanıyordum ama Seval abla aksine çok mutlu oldu. Sonradan öğrendim ki emziren kadınlar içine boşalsan da hamile kalmazmış. Seval abla ile sikişmemiz bitince hemen banyoya soktu ve bir güzel yıkadı. Daha sonra yengem gelmiştir dedim ve hemen onlardan çıktım. Abimlere gittiğimde yengemin kardeşi de oradaydı. Kendimi ilk defa milli olduğum için acayip gururlu hissediyordum. Yengem de sürekli hayırdır sen de bişey var diye soruyordu. Ama ben olanları tabii ki anlatmadım. Seval abla benim için harika bir deneyim olmuştu. Tabi bundan sonra önüme gelen kızı sikecektim.

You may also like...

2 Responses

  1. yuzarsif dedi ki:

    Selam bayanlar
    Sexs sohbet etmek isteyenler
    35 yaşını geçmeyen ler yazabilir

  2. gezgin43 dedi ki:

    Merhaba 05416715824 Kütahya yaş 34 gizlilik önemli skype hs4343 facebook Halim Söyler ( halimsoyler62@hotmail.com )

Bir cevap yazın