Evlenmeden Bir Gün Önce Eski Sevgilime Kaydım

Uzun süre önce ayrıldığım fakat bağlarımı koparmadığım eski sevgilim ile hiç olmayacak bir zamanda ilişkiye girdim, şimdi bunu anlatacağım. Olay çok uzun zaman önce olmadı aslında maksimum bir ay geçmiştir üstünden. Eski sevgilim, kendine yeni bir adam bulmuş ve evlenecek. Evlenmeden bir gün önce kızı eve çağırıp becerdim.

eski sevgilime kaydım

Benim gibi gece yarılarına kadar sex hikaye okuyan birilerinin olduğuna eminim. Ben de sizlere kendi hikayemi anlatmak istedim. Benim hikayem eski sevgilim Pelin’le aramızda yaşandı. Benim ismim de Ömer. Öncelikle eski sevgilimle ilk sikişmemizden biraz bahsetmek istiyorum. Pelin hem komşumuz hem de çocukluktan beri arkadaşım. Bi süre onunla sevgili gibi takıldık. Bi kaç defa da cinsel ilişkimiz oldu. Ama daha sonra ayrıldık. Ben üniversite için başka ile gitmek zorunda kaldığımda o birini bulmuş ve evlenmeye karar vermiş. Onun adına sevindim ama içten içe de kıskanmadım değil. Bir çok defa birlikte porno film izledik ve sikiştik şimdi artık onu başkası sikecekti. Hatta Pelin’in kızlığını bile ben bozmuştum. Neyse düğün haberini de bana kendisi verdi ve ben de tatil için düğünde geldim. Hemen yan yana evler olduğu için ve sıkı bir arkadaş olduğumuz için düğünde bana da işler düşmüştü. O gece kına gecesi vardı. Ama benim de kafamda acaba napsam da Pelin’i son kez siksem düşüncesi dolaşıyordu. Kına gecesinin artık sonu geldiğinde dışarıdaki sandalyeleri toplamaya başlamıştım. Ama pelin seslendi ve beni eve çağırdı. Dış kapının hemen içerisine geldiğimde üzerindeki nişan kıyafeti ile fısıldayarak gece arka pencereden içeriye gel dedi. Aradığım fırsat ayağıma gelmişken kaçıramazdım. Ortalıkta kimse kalmayınca evin arkasına geçtim ve daha önce defalarca kez Pelin’in odasına girdiğim pencerenin yanına geldim. Bir kaç saniye pencerenin önünde bekledikten sonra kimsenin olmadığından emin olup yavaşça pencereyi tıklattım.

Hemen beni içeriye aldı ışığı bile açmamıştı. Sevişeceğimizi tahmin ediyordum ama belki sadece konuşmak içinde çağırmıştır diye içimde bir düşüncede yok değildi. Ben bişeyler anlatacak diye beklerken o hemen soyundu. Tamamen iç çamaşırları ile karşımda kalmıştı.

Daha önce bu kadar bakımlı olduğunu hiç görmemiştim dedimya defalarca kez sikiştik ama bu kadarını daha önce görmemiştim o yüzden hayran hayran bakmaya başladım. Hemen yanıma geldi ve bu bizim son gecemiz hadi sik beni dedi. Hemen ben de soyundum ve yatağına geçip hemen onu altıma aldım. Bir süre öpüştükten sonra dudaklarını dudaklarımdan çekip sik artık çok zamanımız yok dedi. Elimi amına attığımda sırılsıklam olmuştu. Ben hemen sikimi amına dayadım. Amcığı o kadar ıslaktıki içine her girdiğimde yarrağımada suları bulaşıyordu. Sanki ben kızı değil kız beni sikiyordu. Pelin’i hiç bu kadar azmış bir şekilde görmemiştim.

Altıma alıp içine sert sert girerken bir an olsun sesini kesmedi. Ohhhh, ımmmm, ıhhhh diye inlemeye devam etti. Onun inlemeleri yüzünden boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Boşalmadan önce tüm dikkatimi vererek hızlı hızlı Pelin’in amına girip çıkmaya başladım. O kadar hızlı ve dikkatli sikiyordum ki betülü orgazm olmasını bekliyordum sadece. Çünkü o boşalır boşalmaz saniyeler içerisinde bende boşalacaktım o kadar doluydum. Döllerim sikimin ucunda duruyordu. Birden ellerini boğazıma sıkı sıkı doladı ve boşalmaya başladı. Zaten o an anladım orgazm olacağını ve ara ara nefessiz kalsamda hızla sikmeye devam ettim. Çok inlediği için hemen ağzını kapattım. . Daha o orgazm olmasını bitirmemişken bende tıpkı siktiğim gibi aynı hızla yarrağımı betülün amından çıkarttım ve yarrağımı memelerine doğru yaklaştırarak memelerinin üzerine fışkırmaya başladım. Hemen ellerini spermlerime attı ve her yerine sürmeye başladı. Bazen de parmağıyla alıyor ve yalıyordu. Pelin evlenmeden önce bana harika bir gece yaşatmıştı

You may also like...

Bir cevap yazın