Karısını Siktiğimden Adamın Hala Haberi Yok

Yakın arkadaşımın karısını aylar önce siktim ve o arkadaşımın hala bundan haberi yok. Ben bu işlerde çok ustayım sanırım, hikayemi anlatayım. Tabi hikayemi anlatmadan önce bilgi vermek istiyorum. Karısı da kocasını çok seven biri değil yoksa birbirine bağlı insanları ayırma niyetinde olan biri değilim. Hikayem karşınızda…

arkadaşımın karısına kaydım

Hikayem henüz 6 ay önce evlenen arkadaşımın karısıyla aramda yaşandı. Evlendiğinden beri onunla bi türlü görüşemedik. Artık aramızda dalga geçmeye başlamıştık adam nasıl azdıysa artık evden çıkamıyor diyorduk kendi aramızda. Neyse arkadaşım 6 ay sonra aradı ve ailece görüşelim dedi. O gece bize geldiler. Benim karım kapalıdır ama arkadaşımın karısı tam tersine çok açık bi kadındı. Ne kadar açık olduğunu ilk elden ben gördüm ve şimdi zaten bu yazıları yazmamın nedeni o ilk gece yaşananlardır. Herkes bu yazdıklarıma inanmayabilir ama hepsi tamamen gerçek. Ben bu misafirlikten önce kadını hiç tanımıyodum. Zaten arkadaşımda kadınla görücü uısulü evlenmişti ama belli ki orospunun tekiydi. Neyse sohbet muhabbet gayet güzel gidiyordu ve ertesi gün hafta sonu olduğu için zaman takıntımızda yoktu. Gece saat iki civarında arkadaşımın karısı tuvalete gitmek için koltuğundan kalktı. O sırada ben de bir bardak çay alacağım dedim ve ona da tuvaleti gösterebileceğimi söyledim.

Kadın o kadar mini bir etek ve dekolteli bir üst giymişti ki görseniz bu kadın seni azdırmaya gelmiş dersiniz. Neyse tuvalete götürdüm ve bende mutfağa girerek çayımı almak için çaydanlığa yöneldim. Ama o sırada biri arkamdan götümü sıktı. Ben karım zannederek dur kız azdın mı misafirler gitsin önce dedim ama hiç ses çıkarmadan götümü sıkmaya ve okşamaya devam etti. Ama arkamı bi döndüm ki götümü sıkan arkadaşımın karısıydı. Oracıkta şok içinde kalakaldım. Kıyafetinden böyle bir şey bekliyordum zaten ben de elini sikime götürüm onu değil bunu tut dedim. Sikişmek mi istiyorsun diye sordum oda evet ama kimse görmeden nasıl sikeceksin ki beni dedi. Ev zaten göt kadardı nasıl yapacağımı ben de bilmiyordum. Hemen kafayı çalıştırdım ve iş sikiş olunca anında planı yaptım. Kafam çalıştı ve ona midem bozuldu deyip banyoya gitmesini söyledim. Ben de markete gidiyorum deyip çaktırmadan banyoya girecektim. Planımı uygulamaya koydum Önce saat ikide ne yapacaksın falan dediler ama olayın amacı farklı olduğu için ısrarla evden çıkmak için salondan kalktım.

Hemen dış kapıyı açıp kapatarak onlar görmeden banyoya girdim. Az öncede dediğim gibi kadının üzerinde ki elbiseden dolayı zaten soymama gerek yoktu. Hemen eteğini yukarı sıyırdım ve önünü lavaboya dönerek direk amını karşıma açıverdi. Zaten geldiğinden beri sikim sertti. Onu o kıyafetle görünce daha azmıştım. Hiç beklemeden sikimi amına dayadım ve bi kaç sürttükten sonra hemen içine giriverdim. Kadın elimi tutarak ağzını kapatmam için elimi ağzının üzerine koydu. Arkadaşımın neden 6 aydır evden çıkmadığını da o an anladım. Kadın öyle bir inliyordu ki sadece onu inletmek için bile sikebilirdim. Ağzını kapattığım halde içeridekiler duyacak diye ödüm kopuyordu ama bir yandan da kadının kocası içerideyken ben onu tuvalette sikiyordum. Amını sikerken bir elim ağzında diğer elim de kalçalarındaydı. Taşaklarım kalçalarına çarptıkça şak şak diye sesler çıkıyordu. Kadın o kadar zevk alıyordu ki bazen amına doğru bakıp onu nasıl siktiğimi izlediğimde amının etrafında ki o akıntıyı görebiliyordum. Sanırım kaçamaktan dolayı ikimizde son derece azmış bir haldeydik. Bir kaç dakika taşaklarımı okşadıktan sonra elini taşaklarımdan çekip kalçasının üzerine koydu.

Kendi orta parmağıyla göt deliğini okşuyor parmağını deliğe sokup çıkartıyordu. Ben kadının amını sikiyordum o da kendi parmağıyla göt deliğini sikiyordu. Muhtemelen zaten kocasına götten siktiriyordur diye tahmin ediyorum çünkü sikiş bitene kadar sık sık götünü parmakladı. Artık yavaş yavaş ikimiz de boşalmaya yaklaşmıştık ki, iki parmağını birden göt deliğine sokup çıkarmaya başladı. Artık ben de daha hızlı gidip gelmeye başladım ve kadın inleyerek orgazm oldu. Ben de bi kaç gidip gelmeden sonra sikimi amından çıkardım ve ağzına sokarak boşalmaya başladım. Millet içerde çaylarını yudumlarken biz de zevkle sikiştik.

You may also like...

Bir cevap yazın