Memelerimi Görünce Azan Adamın Dramı

Dışardan bakınca adamın tüm düşüncelerini rahatlıkla seçebiliyordum. Sizlere de bu adamın benim hakkımda ne düşündüğünü ve bana ne yaptığını anlatayım. Olay aslında en başına gidildiğinde daha rahat bir şekilde anlatacak. Kısa bir hikaye olacak ama okuduğunuzda çok fazla zevk alacağınızı düşünüyorum. İyi okumalar.

memelerimi görünce beni sikti

bir gun alis verise giderken üstüme bir gömlek altima da dizlerime kadar bir etek altim da da tanga vardi.. alsi verisi bitirdigim de eve geldim ve porno cd bakmaya baslamistim ve vazinam öyle bir islandi ki anlatamam esim ise istey di kapi ani den caldi ve bir baktim ki benim okul arkadasim filiz ustum de sadece gecelik vardi iceriye aldim ben hemen geliyorum deyip yatak odasina gittim rahat birseyler giyinmek icin. cay kahve derken sohbet sex e dogru yöneldi. ve filiz benim surekli alt tarafima bakiyordu alt tarafim zaten islak di ve beni iyice suzuyor du ani den dudaklarima yapisti kendi mi geri cekemedim ve karsilik vermeye basladim yavasca göguslerimi ogsuyordu uclarini emiyor ve siktiriyor du beni iyice azdirmisti

ve yavasca amima dogru indi ve yalamaya basladi bir yandan yaliyor bir yandan da göt deligimin icine parmagini sokuyor du 2 parmagini sokun ca gidip gelmese basladi 6-7 dk ve ben o sirada en az 2 kere gelmistim.. vazinam dan gelen lerin hepsini yalayip yutmustu resmen. 69 yapmaya baslamistik ben onun kini o benim kini yaliyordu taaa ki ikimiz gelene kadar.

You may also like...

Bir cevap yazın