Pelinlerin Evinde Lezbiyen Seks Yaptık

Eğlencenin ve zevkin dibine vurduğum günlerden birisini sizlere anlatmak istiyorum. Bir gün eğlenmek için en yakın arkadaşım Pelin’in evine gittim. Birkaç arkadaş eğlencenin dibine vurduk ama daha fazla eğlenmek istiyorduk. Bunun için de soyunmaya başladık. Ardından birbirimizin amcıklarını yaladık. Hikayenin tamamı karşınızda…

pelinlere gidip seviştim

Ama pelin dolapdan kaptigi salataligi aldigi gibi bana sen bize show yapacaksin dedi. Zaten mis yerimden sular geliyor. Hemen perdeler kapatılar. Yari saka yari ciddi beni soymaya basladilar, hepimiz gulmekden oluyoruz. Saka derken ciddi oldu biri bir mememe diğeri diğerine yapişmazmi ne oldugumu sasirdim.

Pelin verdigi salataliği seyime sokmam icin ısrar ediyordu. Bana ne iri penisler girdiginden tamam dedim. Ben salataligi soktukca hayatinda ilk defa gercek bir sokus sahnesi goren kizlar islandikca islandilar. Gulay banyodan bir bebe yagi kapmis, aklima sahane bir fikir geldi demezmi. Siz pelin ile yagli gures yapacaksiniz.

Eglence bu ya ellerine surdukleri yaglar ile orama burama masj yaptilar. Artik patalamak üzere idim. Pelin ile guresmeye basladik, bir o benim mememi çekiyor ben onun dudaklarini kemiriyorum.

En sonunda basini bir ar-ldim apış arama nefes lamk için agzini actikca kukumu dayadim dudaklarina tabi ona once garip geldi, baktim olmuyor bende onun kukusuna daldim hep yalanmaya aliskinim ama nasil yapılması gerektiginide yapanlardan biliyorum. Öpe ope ceke ceke minik dil vuruslari ile yedim onu pelin geberdi zevkinden 69posiyonu alarak amatörde olsa oda beni yaladi.

You may also like...

1 Response

  1. behlul dedi ki:

    Ist avp yalasindan realde gorusup zevk yasatip yasamak isteyenler varsa arasin not ucretli sikiyorum

Bir cevap yazın