Pompacıların Bana Grupça Girmesi

Sizlere anlatacağım bu olay başımdan geçen ikinci olay. Bir gün kocamla benzin almak için benzin istasyonuna girdik. O tuvalete girdiği sırada ben de tuvalete girmek için pompacıdan tuvaletin yerini sordum. O da göstermek için benimle geldi. Aslında amacı arkadaşlıyla birlikte bana kaymakmış. Ama güzel bir amaç şimdi kabul edelim.

pompacılar beni becerdi

İsmim derya ve 35 yaşındayım evli bir kadınım kocamın ismi ise murat o 40 yaşlında biz yaklaşık olarak on beş yıldır bu evliliği devam ettiriyoruz sürekli olarak ta her yaz tatile gideriz benim kocam biraz sapık ruhludur ve nerde ne isteyeceği kesinlikle belli olmaz. Bir gün aniden kalk dedi tatile gidiyoruz hayatımıza bir renk katalım monotonlaştık iyice. Ben şaşırdım ama bu teklif hoşuma gitmişti olur dedim ve hemen toparlanmaya başladım birkaç parça bir şey aldım valize doldurdum. Kocam genellikle bizi tanımayan yerlere gittiğimizde bana mini etek giydirir derin dekolteli tişörtler giydirir adeta beni millete sergilerdi. Galiba benim güzelliğimin ona karizma kattığını düşünüyordu bu defasında ise bana açık bir elbisem vardı onu giydirdi elbise o kadar açıktı ki içinde ben kendimi çıplak zannediyordum tül gibi bir şeydi ve bir de altıma siyah tangamı giymemi istedi giydim ve bindik arabaya çıktık yola müzik son ses eğlene eğlene gidiyorduk kamyoncuların olduğu bir tesiste durdu benzin almam gerekiyor dedi indi gidip benzin aldı ben de sigara için dışarı çıktım ve markete gittim yürürken ne kadar kamyoncu varsa resmen gözüyle beni sikti aslında sikilmeyecek gibi de durmuyordum üzerimde transparan bir elbise vardı yürürken kalçama göğüslerime bakıyorlardı bu da benim hoşuma gidiyordu kadınlığımı hissediyordum neyse sigarayı alıp geri döndüm ama gidip gelene kadar baktılar.

Eşim benzini aldı ve dur dedi bu seferde ben bir tuvalete gideyim dedi ve gitti ben de indim arabadan pompacıya bayanlar tuvaleti nerde diye sordum o da ben göstereyim dedi beni götürdü yürürken arkamdan ne güzelsin dedi ben de korktum ne dedim ne güzelsin dedi ben de ne biliyorsun ne gördün ki böyle diyorsun dedim o da ben göreceğimi gördüm sen gerçekten güzelsin dedi tuvalete gelmiştik ben kapıyı açıp içeri girdim birden kapıyı itekleyerek o da girdi hemen dudaklarıma ve memelerime yapıştı harikasın dedi yol boyunca zaten yaptığı iltifatlar benim şeftalimin sulanmasına neden olmuştu ve bacak arama girerek bana dayadı tam o sırada kapı açıldı ve iki tane pompacı daha içeri girdi ben korkudan ses çıkaramadım hemen biri dudaklarıma biri memelerime diğeri ise vajinama geçti yalıyorlardı ben o kadar azdım o kadar hızlı ilerliyorduk ki ne olduğunu bile anlamadım iki dakikada bir yer değiştiriyorlardı sonra pantolonlarını çıkardılar biri ağzıma verdi biri götüme girdi diğeri de amımı sikiyordu beş dakika içinde hepsi boşaldı her tarafım döl yatağı olmuştu bende tangamı çıkarı sildim her tarafımı oradan uzaklaşmaya çalışıyordum pompacının birisi benden tangamı istedi hatıra olarak saklayacağım dedi ben de verdim sonra arabaya geçtim kocamda arkamdan geldi tam 15 dakika sürmüştü bu anlattıklarım ve kocam arabaya geçince ne oldu alabildiler mi istediklerini dedi ben de evet dedim hareket ettik bir süre sonra kocam neler yaşadığımı anlatmamı istedi bende anlattım o kadar çok azmıştı ki arabada sikini emmemi istedi bende eğilim emdim ve emerek boşalttım onu yanımızdan geçen araçtakiler görüyordu bizi ama kocam boş ver görsünler dedi.

Oldukça yorucu ve maceracı bir yolculuk olmuştu benim için kesinlikle hayatım boyunca bir daha unutamazdım kocam da unutamamış olacak ki aynı şeyleri bana dönüşte de yaptırdı yine o benzinliğe geldik ve 3 pompacı beni ikinci kez sikti.

You may also like...

Bir cevap yazın