Sinemada İzlediğimiz Filmin Etkisiyle Sikiştik

Sitede çok fazla gay arkadaş yok bu yüzden çok fazla gay hikayesi de yok sanırım. Ben bu duruma el attım ve sizlere harika bir hikayemi aktardım. Sinemada bir erkekle yan yana film izliyorduk, meğer gay ağırlıklı bir filmmiş. O filmin etkisiyle samimileştik ve en sonunda kendimizi hotel odasında bulduk. İyi okumalar dilerim.

otelde beni sikti

Bir yere oturunca hemen yanına gittim. Bacağımı bacağına sürttüm. ses etmedi. sonra elimle bacağını elledim. ses etmedi. sikini avuçladım. Sikini çıkardı. elime verdi. 18-19 cm vardı. onun sikini ağzıma aldım. sonra o da benim sikimi ellemek istedi. ben de sikimi çıkardım. Karşılıklı sırayla ağzımıza aldık. Çok hoşuma gitti. Otele gidelim mi dedim. Param yok dedi. Ben karşılarım dedim. Basmanede bir otele gittik. Hemen soyunup yatağa girdik.

Çılgınca emişmeye öpüşmeye başladık. siki kazık gibi oldu. Benimki de kazık gibiydi. Yarım saatten fazla seviştik. dudaklarımızı memelerimizi kalçalarımızı emdik somurduk yaladık. Önümde domaldı. Deliği çok parlak ve kılsızdı. Deliğini dilimle yaladım. sonra yanımda taşıdığım kremle iyice kremledim. sikimi de kremledim. ;Sikimi deliğine dayayıp beline sıkı sıkı sarıldım.Yarrağım götüne çok zor girdi. Yarrağımı mengene gibi sıkıyordu götü. Belli ki çok az sikilmişti. Çok zor var gel yaptım. ama iyice pompaladım götüne.

Boşalmadan çıkar dedi. Hemen çıkardım. Şimdi ben seni sikicem dedi.O koca siki alabilecekmiyim diye heyecanlandım. Sırt üstü yatırdı. Bacaklarımı omuzuna attım. Belimin altına iki yastık koydu. Götüm havaya kalkınca deliğim sikinin önüne geldi. Kremlemeden tükürükleyip deliğime kökledi. Gözlerimden ateş çıktı sandım. O koca yarrak götüme gömüldü.Ser sert pompalamaya başladı. Bağırmayayım diye ağzıma çarşafın ucunu soktum. Öyle fena sikiyordu ki, götüm parçalandı sandım. boşalsın istiyordum ama boşalmaya niyeti yoktu. Sikini götümden çıkardı. Boşaldın mı dedim. Hayır dedi. şimdi sen gir dedi. Ama benim sikim çoktan inmişti. O koca yarrağı yiyince iyice yumuşamıştı. Ben sikemem dedim. İyi ben devam edeyim dedi. Yatağın üzerinde domalttı beni. Kendisi arkama geçti. Ayakta hafif diz bükerek götüme soktu.

kalçalarımın üzerine oturur gibi götümü sikmeye başladı.10 dakka böyle sikti. sonra koltuğa geçtik. Koltuğa ters domalttı. kendisi ayakta arkadan soktu gene. götüm iyice alışmıştı sikine. sokunca rahatça girdi. İbne bak alıştın dedi. evet kocacım sik beni dedim. bu şekildede epey sikti. sonra sikini götümden çıkardı. Yüzüme döllerini fışkırttı.

You may also like...

1 Response

  1. selda dedi ki:

    yaşındayım adım selda ankarad aoturuyorum sarışınım güzel bir fiziğim var yaşıtım erkekleri bekliyorum gizliliğe önem veriyorum sürekli olarak istiyorum

Bir cevap yazın