Teslimata Gelen Adama Götümü Verdim

Sizlere bugün anlatacağım hikayede biraz farklılık yaptım ve karşımdaki kişinin gözünden aktarmaya çalıştım güzel seks hikayemi. Hikayem aslında sık sık okuyabileceğiniz türden. Eve gelen genç teslimatçıyı, bir problem var diye içeri çağırıyorum ve en sonunda yakınlaşarak ona sakso atmaya başlıyorum. İyi okumalar dilerim.

teslimatçı beni sikti

kadın kapıyı açtı ve siparişte sorun olduğunu söyleyip beni içeriye davet etti bende inceliyordum sonra birden ne olduysa kadın tekmiş evde aletime dokunmaya başladı.

Ve patron benim götürmemi istedi.motora atladığım gibi soluğu adreste aldım.Öyle bir eve gelmiştim ki anlatması zor.İki katlı bir villa ve çok güzel bir bahçesi var.Neyse siparişi vermek için kapıyı çaldım kimse açmadı.Ben de evin etrafına bakayım dedim.Evin arkasına doğru gittiğimde açk bir kapı gördüm mutfak kapısıydı içeri girdim ve bakarmısınız diye seslendim?.baktım salona üzerinde bornoz olan bir bayan geldi ve bana kızdı nasıl içeri girdin diye.ben tabii durumu anlatttım daha sonra anlayışla karşıladı.

adımı sordu batuhan dedim.o da benim adım özlem dedi.ve pizzanın fiyatını sordu bende söledim . çatasından para almak için eğildi ve ..işteolanlar o zaman oldu onun kıpkırmızı amcığınna bakarken benim bakışlarımı yakaladı.ve yaşımı sordu söledim.sonra benim yanıma gelerek bana parayı verdi ve diğer eliyle bornozu çıkartıyordu.ve çıkardı.

benimle yatmak istermisin dedi.bende sertleşmiş penisimi ona tutturarak tabi dedim.ve ondansonra başladım dudaklarından öpmeye yavaş yavaş sevişiyordum alıştırıyordum onu ve birden hadi amcığıma sok dedi ve bende soktm nerde bilebilirdim ki kızın bakire olduğunu kan gelince çekildim bşey olmaz devam et dedi. ben büyük bir zevkle onu sikmeye başladım ve hamile kalmasından korktuğum için ağzına verdim.

You may also like...

Bir cevap yazın